• MISTRZOWIE PODKAPRACIA 2019 W KATEGORII AGROGOSPODARSTWO

  • NOCLEGI

  • PRZEWODNICY

  • 1
  • 2
  • 3
image

wypożyczalnia

Nie masz już miejsca na rowery? auto nie jest z gumy? weź nasze rowery Read More
image

kuce

bryczka, kulig, jazda konna no i wykoszone trawniki :) Read More
image

przewodnik

masz mało czasu a odetchnąć Roztoczem pełną piersią? skorzystaj z pomocy przewodnika! wycieczki indywidualne, grupowe, piesze, rowerowe i autokarowe. Read More
image

kuźnia

miejsce skrojone na miarę do tańca i różańca, dla grup, miłośników ognisk, z mini skansenem wsi roztoczańskiej kolekcjonowanym przez gospodarzy Read More
image

wyżywienie

zdrowe, jak dla siebie, z lokalnych produktów kupionych od ludzi którzy z chemią skończyli na etapie szkoły Read More
  • 1


wisniowa gorkaZapraszamy do krainy leżącej na granicy wpływów Wschodu i Zachodu. Widać to w krajobrazie pełnym cerkwi, przydrożnych krzyży a przede wszystkim ogromnych połaci lasów.  Mamy ich tutaj ponad dwa razy więcej niż w statystycznej polskiej gminie.

 Mamy nadzieję, że będą mogli Państwo zakochać się w Wiśniowej Górce, tak jak myśmy to kiedyś zrobili i jak robią to nasi Letnicy.

Wiśniowa Górka udostępnia dla Państwa 16 miejsc noclegowych: na parterze:
1 pokój dwu osobowy z łazienką z możliwością dostawki dla dziecka,
2 pokoje dwuosobowe z łazienkami i wc w holu
oraz na piętrze
1 pokój rodzinny z łazienką dla 4-ro ,5-cio osobowej rodziny
1 trzy osobowy z łazienką i wc w holu.

Oprócz pokoi do dyspozycji Letników jest w pełni urządzona kuchnia (lodówka, kuchnia gazowa, piec opalany drewnem, naczynia, czajniki - kawa i herbata bez ograniczeń w cenie noclegu.

Wieczory pełne wspomnień można spędzać w kuźni wyposażonej w dzieła naszych przodków, przy palenisku kowala, siedząc na ponad stuletnich pokościelnych ławach.
Dla maluszków mamy plac zabaw : domek ze zjeżdżalnią i huśtawką, piaskownicą oraz innymi meblami ogrodowymi dla dzieci. Dla starszaków piłkarzyki, cymbergaj do zabawy w niepogodę.

Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po naszym gospodarstwie.

Dodatkową atrakcją są kucyki do jazdy w siodle bądź bryczką, oraz stale powiększaną bazę rowerową. Zostaliśmy nagrodzeni przez Green Velo jako miejsce przyjazne rowarzystom -tylko pół kilometra od szlaku!!.

Posiadamy bezprzewodowy internet,oraz zasięg LTE więc tylko od Państwa zależy jak
bardzo chcą się Państwo odciąć od rzeczywistości.

Współwłaściciel gospodarstwa jest znanym i cenionym regionalistą, autorem wielu publikacji o regionie.

Organizujemy wycieczki rowerowe po najciekawszych miejscach naszej okolicy. Długośc trasy dobieramy do Waszych kondycji. Dla pasjonatów liczenia gwiazd oraz nocnych rozmów do świtu organizujemy wieczorne i nocne pogaduchy o regionie.

Zostaliśmy wyróżnieni na Festiwalu Kresowego Jadła w Baszni Dolnej więc zapraszamy amatorow dobrego i zdrowego do korzystania z naszego wyżywienia.

Dla amatorów obcowania z naturą Roztocze Wschodnie to raj na ziemi. W odróżnieniu jednak od innych dzikich regionów w Polsce, jak Bieszczady czy Białowieża, w sezonie nie mamy tutaj tłumów turystów i dlatego można sobie spokojnie pobyć samemu ze sobą i naładować akumulatory.

Ogronne podziekowania dla autorów zdjęć na naszej stronie czyli niezwykle utalentowanych Tomaszów - Michalskiego i Mielnika - nie wiem czy większych fotografów czy miłośników regionu, z pewnością jednak są to osoby dla tego regionu bezcenne!!

FacebookGoogle BookmarksLinkedinRSS Feed Pin It

 

 

 

logo header no text2x

kreosowaosada

MPR plakietka 2 z logo 300 dpi

logo roztoczetravel